VĚRNOSTNÍ PROGRAM


PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU KNIHCENTRUM.CZ

Registrovaný zákazník: Přihlaste se pod svým uživatelským jménem a heslem, přejděte do osobního účtu a v sekci „Osobní údaje“ zvolte VYUŽÍVAT VĚRNOSTNÍ PROGRAM a nezapomeňte ULOŽIT.

Neregistrovaný zákazník: Registrujte se a při registraci musí zůstat zaškrtnuté políčko věrnostní program.


KNIHCENTY

Za každou utracenou 1 Kč na e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz získáte 1 KNIHCENT!

Nasbírané KNIHCENTY se sčítají.

Celkové množství KNIHCENTŮ přímo úměrně závisí na sumě, kterou utratíte v e-shopu www.KNIHCENTRUM.cz. Nezahrnujeme částku za dopravu, dobírku a částku dárkového (slevového) poukazu, který uplatníte při nákupu.

KNIHCENTY vám připíšeme až po vyřízení celé objednávky, resp. po 14 dnech. KNIHCENTY se mohou odečíst, pokud zboží budete reklamovat, nebo zboží vrátíte.

KNIHCENTY můžete sbírat teprve PO REGISTRACI do věrnostního programu. Na předešlé objednávky se věrnostní program nevztahuje.


NA CO NEZAPOMENOUT

Abyste KNIHCENTY mohli sbírat, je nutné se přihlásit pod svým uživatelským jménem. KNIHCENTY lze sbírat pouze na e-mailovou adresu, která byla registrována do věrnostního programu.

Nemůžete sbírat KNIHCENTY za objednávky, které byly zprostředkovány přes jinou webovou stránku, než je www.KNIHCENTRUM.cz.

Objednávky na fakturu budeme řešit individuálně.


SMĚNA A EXPIRACE KNIHCENTŮ

Nasbírané KNIHCENTY je možné směnit za odměny nejpozději za 365 dní od připsání KNIHCENTŮ na váš účet. Po tomto období nasbírané KNIHCENTY expirují, v novém období pak začínáte sbírat nové KNIHCENTY.

Jakmile si vyberete odměnu za nasbírané KNIHCENTY, dáte objednat a potvrdíte objednávku, ta je závazná. Uplatněné KNIHCENTY nelze vrátit zpět na váš účet.

Vybraná odměna od www.KNIHCENTRUM.cz je platná do 30 dnů od objednání. Zaslaný slevový kód odměny od www.KNIHCENTRUM.cz nelze kombinovat s jinými slevovými poukazy a je na jedno použití. Popis a podmínky odměny naleznete po kliknutí na obrázek odměny.

Vybraná odměna, která není od www.KNIHCENTRUM.cz, ale od partnera, je platná do 30 dnů od objednání. Způsob uplatnění odměny naleznete vždy v popisu odměny. Popis odměny naleznete po kliknutí na obrázek odměny.

KNIHCENTRUM.CZ není zodpovědné za veškerou správnost poukazu partnera. Všechny dotazy, připomínky, způsob uplatnění, nefunkčnost a vše ostatní, co se týká způsobu uplatnění poukazu u partnera, musí zákazník řešit výhradně s daným partnerem a řídit se jeho platnými obchodními podmínkami.

Aktuální stav KNIHCENTŮ a přehled odměn, naleznete po přihlášení na www.KNIHCENTRUM.cz v osobním účtu v sekci Věrnostní program.


OBECNÉ INFORMACE

KNIHCENTRUM.CZ si vyhrazuje právo na změnu pravidel věrnostního programu, délku trvání, jakož i na zrušení věrnostního programu jednostranně a z jakéhokoliv důvodu. Vstupem do věrnostního programu vyslovujete svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berete na vědomí, že na získání KNIHCENTŮ a odměn věrnostního programu nevzniká právní nárok. Odměnu z věrnostního programu ani nasbírané KNIHCENTY nelze vyměnit za peníze, objednaná odměna je neměnná a nevratná a není možné ji nahradit jiným dárkem nebo poukázkou. Zároveň není určena k dalšímu prodeji. Vstupem do věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.